BDAR
Privatumo politika
Mokslinė veikla

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamta ir sveikata ateičiai“

no-show no-show no-show no-show no-show no-show no-show

Spalio 13-14 d. tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Gamta ir sveikata ateičiai“ pagrindinis dėmesys skiriamas psichinei sveikatai ir gamtos išteklių pasitelkimui stiprinant sveikatą. Gyvename amžiuje, kai daugelis žmonių yra nelaimingi, patiria stresą ir jaučiasi atskirti nuo savo aplinkos. Šios konferencijos tikslas yra atrasti, kaip natūralių terapijų, tokių kaip balneoterapija, naudojimas gali padėti pagerinti psichinę ir fizinę sveikatą. Gamtos ištekliais paremta terapija siūlo holistinį požiūrį į sveikatingumą, kuris gali būti integruojamas kartu su kitomis tradicinėmis ir papildomosiomis medicinos formomis, paciento sveikatos kūrimui. Prisijunkite prie mūsų į konferenciją ir sužinokite daugiau apie gamtos išteklių naudojimą ir balneoterapiją kaip įrankius, padedančius pagerinti bendrą savijautą.

Nuo informatyvių paskaitų iki įdomių demonstracijų konferencija kvies pasinaudoti unikalia galimybe pabendrauti su sveikatos, gamtos išteklių ir balneoterapijos ekspertais, ieškančiais priemonių žmonių gerovės didinimui ir gamtos išsaugojimui, išmanančiais naujausias natūralios terapijos sritis. Aptarkite strategijas, kaip pagerinti fizinę ir psichinę gerovę naudojant natūralias terapijas, sužinokite, ką reiškia gyventi sveikesnį gyvenimą, susietą su gamta. Prisijunkite prie mūsų ir pamatysite, kaip mus gali pakeisti natūrali terapija! 

Apie konferenciją

Data: 2023 m. spalio 13-14 d.
Vieta: 
spalio 13 d. 9-17 val. KU Aula Magna auditorijų kompleksas, PC Studlendas 
spalio 14 d. 9-13 val.  Sanatorija Gradiali, Palanga | 14-17 val. Atostogų parkas, Kretingos raj. 

Konferencija skirta: PASP specialistams, gydytojams (visos kvalifikacijos), slaugytojams (visos kvalifikacijos), akušeriams, ergoterapeutams (visos kvalifikacijos), masažuotojams (visos kvalifikacijos), kineziterapeutams (visos kvalifikacijos), psichologams, socialiniams darbuotojams, logoterapeutams, visuomenės sveikatos specialistams (visos kvalifikacijos), kosmetologams, rekreacijos ir turizmo specialistams. Konferencijos dalyviai turės galimybę įsigyti LR Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą 16 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimą. 

Konferencijos formatas: konferencija vyks gyvai su galimybe transliaciją stebėti internetu. Teorinių paskaitų sinchroninis vertimas numatomas Aula Magna auditorijų komplekse. 

KONFERENCIJOS PROGRAMA

SUSIPAŽINKITE SU LEKTORIAIS

Konferencijos pranešėjams visos paslaugos n e m o k a m o s! 

Konferencijos tematika

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Gamta ir sveikata ateičiai“ siekia sukurti atvirą dialogo platformą tarp pirmaujančių ekspertų, tyrėjų, gydytojų ir praktikų. Dalyviai turės galimybę išgirsti įvairių pranešimų tokiomis temomis, kaip:

- psichinės gerovės svarba bendros savijautos kontekste;
- natūralios aplinkos ir gamtos išteklių vaidmuo skatinant psichinę ir fizinę gerovę;
- įvairių terapinių metodų ir inovatyvių sprendimų vertinimas per gamtos ir sveikatos priežiūros prizmę;
- tradicinės medicinos integravimas su įrodymais pagrįstomis natūraliomis terapijomis;
- aplinkos priežiūros svarba saugant mūsų bendrus gamtos išteklius ir jų atkūrimo strategijos.

RENGINIO PROGRAMA

Dėl platesnės informacijos kreiptis šiais kontaktais:

El. paštu: lugises@ku.lt
Telefonu: +370 698 24342

Išvyskite, kaip buvo atliekami sveikatos tyrimai

Projektas Lietuvos unikalių gamtinių išteklių panaudojimas su stresu susijusios organizmo psichinės ir fizinės sveikatos gerinimui efektyvumas ir saugumas" (LUGISES) / S-REP-22-6, finansuojamas Lietuvos mokslo tarybos