BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Gegužės 19 d.

Klaipėdos universitetas baigia vykdyti projektą „Klaipėdos Universiteto Socialinių ir Humanitarinių mokslų Fakulteto Infrastruktūros koncentravimas ir modernizavimas“

     

Klaipėdos universitetas baigia vykdyti projektą „Klaipėdos Universiteto Socialinių ir Humanitarinių mokslų Fakulteto Infrastruktūros koncentravimas ir modernizavimas“, Nr. 09.1.1-CPVA-V-720-13-0001.

Metus vykusio paprastojo remonto metu atnaujintos ir suremontuotos Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto (SHMF) pastato pietinio fligelio 316 ir 319 auditorijos, biblioteka, choreografijos salė, pusrūsis, koridoriai, laiptinės, fojė ir kitos bendro naudojimo patalpos.

Turtingą istorinę praeitį turinčiame pastate nemažą darbų dalį sudarė restauraciniai darbai: atkurti sieninės tapybos fragmentai, centrinėje dalyje paauksuoti kapiteliai, restauruoti laiptų porankiai, pakopos. Įdomu tai, kad net keliose sienos tapybos vietose, durų drožiniuose aptiktas rugiagėlės žiedo motyvas. Rugiagėlės simbolika siejama su pagarbos tradicija Prūsijos karalienei Luizei.

Vienas iš projekto tikslų – pagerinti studijų aplinkos infrastruktūrą, taip pakeliant ir studijų kokybę. Tikimasi, kad pasikeitusi aplinka studentus skatins pasiekti geresnių akademinių rezultatų, o tai darys įtaką didesniam jų darbo užmokesčiui ateityje. 

Birželio 30 d. neogotikinio pastato skliautai pakvies Universiteto bendruomenę ir svečius susipažinti su įvykdyto projekto rezultatais.

Projektui įgyvendinti skirta iki 1 010 000  eurų. Projektas finansuojamas Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir LR valstybės biudžeto lėšomis.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos