BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Liepos 06 d.

KU delegacijos vizitas Opolės universitete

Tęsiasi Klaipėdos universiteto atstovų vizitas Opolės universitete Lenkijoje. Šiandien KU delegacija dalyvavo ir skaitė pranešimus tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Fizioterapija nėštumo ir gimdymo metu bei pogimdyviniu laikotarpiu: rekomendacijos, iššūkiai ir galimybės”. 

Pranešimais dalinosi kolegos iš Kadizo universiteto Ispanijoje, Opolės universiteto Lenkijoje bei Klaipėdos universiteto komanda. 

Pranešimų temos, kaip ir pranešėjų profesinės sritys, itin įvairios: nuo įžvalgų apie fascijos svarbą, manualinės terapijos naudojimą, randų po cezario pjūvio priežiūrą ar stresą nėštumo metu, iki diskusijų apie tarpdisciplininės komandos bendradarbiavimo dirbant su nėščiomis arba pagimdžiusiomis moterimis reikšmę, teisingos mitybos pasitelkimą nėštumo metu bei skausmo malšinimo būdų gimdymo metu pasirinkimo prielaidas. 

Klaipėdos universiteto atstovai į konferenciją „atsivežė” keturis pranešimus: trimis iš jų buvo dalintasi pirmąją konferencijos dieną, o su ketvirtuoju KU pranešimu/praktiniu užsiėmimu auditorija buvo supažindinta liepos 7 d. 

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos