BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Balandžio 02 d.

Prasidėjo papildomas paraiškų pildymas balandžio mėnesio metu studentų socialinėms stipendijoms gauti

Nuo 2024 m. balandžio 2 d. iki balandžio 11 d. (įskaitytinai) Valstybinis studijų fondas priims papildomus prašymus socialinei stipendijai 2023 – 2024 studijų metų pavasario semestre gauti.

Socialinę stipendiją, kurios dydis yra 6,5 BSI (bazinė socialinė išmoka), t. y., 357,50 € per mėnesį, gali gauti visi aukštųjų mokyklų pirmosios, antrosios, trečiosios pakopų, vientisųjų ir profesinių studijų studentai, prašymų skirti socialinę stipendiją priėmimo metu atitinkantys bent vieną iš šių kriterijų:

  1. yra vieni iš bendrai gyvenančių asmenų arba vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą;
  2. turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
  3. yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Prašymai teikiami internetu, prisijungus prie fondo informacinės sistemos „Parama“ (https://parama.vsf.lt) ir užpildžius naują prašymą „Socialinė stipendija“. Prisijungimo metu asmens tapatybė nustatoma elektroninės bankininkystės, elektroninio arba mobilaus parašo priemonėmis.

Detalesnė informacija:

Jurgita Medaišienė, vyriausioji specialistė; tel.: +370 658 30968; el. p.: jurgita.medaisiene@vsf.lt

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos