BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2023 m. Spalio 30 d.

Projekto INSTEpp partneriai pristato elektroninę knygą „Įvairių profilaktikos priemonių ir terapinių metodų taikymas prenataliniu ir postnataliniu laikotarpiu“

Projekto „Inovatyvus medicinos ir sveikatos mokslų studentų ugdymas, siekiant geresnio besilaukiančių ir pagimdžiusių moterų sveikatos poreikių patenkinimo“ partneriai iš Opolės universiteto, Klaipėdos universiteto ir Kadizo universiteto pristato elektroninį vadovą „Įvairių profilaktikos priemonių ir terapinių metodų taikymas prenataliniu ir postnataliniu laikotarpiu“.

Vadove, kurį parengė kineziterapijos, slaugos, akušerijos ir kt. sričių mokslininkai ir praktikai profesionalai, siekiama pateikti svarbią informaciją, susijusią su moters organizmo pokyčiais nėštumo metu ir pogimdyviniu laikotarpiu, pokyčių kontekste pabrėžiant ir aktualizuojant judėjimo bei kineziterapijos reikšmę. Knygos autoriai tikisi, kad šis vadovas padės plėsti medicinos ir sveikatos mokslų studentų žinias bei kompetencijas ir bus itin naudingas būtent kineziterapijos ir akušerijos studentams, taip pat profesionaliems medicinos darbuotojams ir kitiems specialistams.

Su elektronine knygos versija susipažinti galite ČIA.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos