BDAR
Privatumo politika
  • Klaipėdos universitetas
  • 2024 m. Kovo 21 d.

Sveikatos stiprinimu interesuota bendruomenė susiburs į nacionalinę mokslinę konferenciją

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakultetas kartu su Vydūno draugija kovo 22 d. rengia konferenciją „Į sveiką gyvenseną ir skaidrią būtį Vydūno keliu”. Tai jau 24 metus skaičiuojanti nacionalinė mokslinė praktinė konferencija, kuri suburia Mažosios Lietuvos šviesuolio rašytojo, filosofo Vilhelmo Storostos – Vydūno  kūrybos, minčių, skleistų idėjų sekėjus ir puoselėtojus, Klaipėdos universiteto akademinę bendruomenę.

Šių metų konferencijos pagrindinė mintis – įprasminta atmintis žinių sklaidoje – paskatino dalintis naujausiomis žiniomis bei tyrimais, kurie aktualūs visiems, besidomintiems sveikatos stiprinimo ir tausojimo klausimais.

Kasmetinį konferencijos augimą ir skleidžiamos žinios svarbą patvirtina tai, kad pasveikinti konferencijos dalyvių šiemet atvyks ir pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Šių metų konferencija išskirtinė ir tuo, kad jos metu dalyviai galės ne tik paklausyti įdomių pranešimų, bet ir padiskutuoti sveikatinimo ir sveikatos tausojimo, profilaktikos klausimais. Mokslinė konferencijos dalis šiais metais kviečia klausytojus net į keturias sekcijas: Sveikatos ir socialinės gerovės link; Filosofiniai sveikos gyvensenos aspektai; Visuomenės sveikata ir fizinis aktyvumas; Papildomoji ir alternatyvioji sveikatos priežiūra.

Konferencijos metu veikiančiose sveikatos dirbtuvėse ir laboratorijose bus galima ne tik įsigyti įvairių sveikatinimo priemonių bei produktų, bet ir susipažinti su šių produktų kūrimo procesu.

Konferenciją užbaigs kultūros renginys „Vydūnas – Tautai ir valstybei“, kuriame skambės Mažosios Lietuvos liaudies dainos, Rimos Palijanskaitės sudarytos knygos „Vydūnas. Kaip tapti saulėtu žmogumi“ ištraukų skaitymai, pranešimai ir diskusijos apie Vydūno įkvėptas idėjas.

 

Konferencijos programą rasite čia: https://shorturl.at/bimn5

Konferencija vyks kovo 22 d.  KU Aula Magna auditorijų komplekse (Herkaus Manto g. 90-2, PC „Studlendas“). Dalyvių registracija nuo 9 val., renginio atidarymas – 10 val.

Naujienos

Susijusios naujienos

Visos naujienos